Results
AC Milano
AC Milano Reserves
Ace Athletics
Ainslie
Alpha
Asianos Vets
Athletic Newham
Baiteze Squad
Barking
Barking & Dagenham Wanderers
Barking Colts
Barking Riverside
Belfry
Benchviews
Brook Athletic
Brymans Park
Byron Red Star
Cardinals Athletic
Chingford Athletic
Cinoci
City Site
Clûb 1017
Cloud 9
Colebrook Royals A
Colebrook Royals Reserves
Colebrook Royals Seniors
Condor
Coppice Row
Critics
Daglanta
Debden Sports A
Debden Sports Reserves
East London Ballers
Eastern Avenue
Emerson & Upminster
Epping Forest Falcons
Epping Royals
FC Galaxy
FC Leytonstone Reserves
FC Mexico B
FLY FC
Flyhouse Athletic
Gatcliffe
Hainault Athletic
Hatch Lane
Higham Hill
Horse & Well
JK Silvertown
JP8
Kit Out London
Leytonstone Athletic
London All Stars
London Legacy
Lonsdale
Manford Way
Mansfield Rangers
May & Baker EC
Mayfield Kings
Ping City Phoenixes
Prospect Protege
Ridgeway Rovers
Royal Lions B
Silencio
Singh Sabha Barking
South Ilford Catholics
St Augustines
Titans United
Total Football
United Amateurs
Upshire Forest
Valence United
Valence United Reserves
Wanstead
Warren Senior
Warren United
Woodford Town SL
Woodford Town SL Reserves
Young Royals
Zone 4 Athletic
Sun 31st March 2024
Sun 24th March 2024
Sun 10th March 2024
Sun 25th February 2024
Division Four Cup - Semi Final
Woodford Town SL
S.May-Parrott(2)
B.Smith
G.Miller
S.May-Parrott(2)
B.Smith
G.Miller
5-0
Prospect Protege
Sun 18th February 2024
Division Four
Prospect Protege
E.Kieran
J.Cassar
J.Elsworth
J.Hill
L.Handley
T.Gittos
E.Kieran
J.Cassar
J.Elsworth
J.Hill
L.Handley
T.Gittos
6-1
Silencio
S.Daley
S.Daley
Sun 11th February 2024
Sun 28th January 2024
Division Four Cup - Quarter Final
Cardinals Athletic
J.Morris
O.SILLAH DIBAGA
J.Morris
O.SILLAH DIBAGA
2-3
Prospect Protege
A.Brennand
E.Kieran
T.Gittos
A.Brennand
E.Kieran
T.Gittos
Sun 21st January 2024
Division Four
Prospect Protege
A.Brennand(2)
A.Kieran
D.Wright
E.Kieran
G.Matthew
A.Brennand(2)
A.Kieran
D.Wright
E.Kieran
G.Matthew
6-3
Kit Out London
C.Yila
S.Manda
T.Darroux
C.Yila
S.Manda
T.Darroux
Sun 14th January 2024
Division Four
Eastern Avenue
0-6
Prospect Protege
A.Brennand
E.Alo
E.Kieran
L.Handley
R.Lambourne
T.Burke
A.Brennand
E.Alo
E.Kieran
L.Handley
R.Lambourne
T.Burke
Sun 7th January 2024
Sun 17th December 2023
Sun 10th December 2023
Sun 3rd December 2023
Division Four
Prospect Protege
E.Alo
E.Alo
1-3
Byron Red Star
C.Kennerson(3)
C.Kennerson(3)
Sun 26th November 2023
Division Four
Prospect Protege
0-2
Horse & Well
C.Chettleburgh
J.Powell
C.Chettleburgh
J.Powell
Sun 19th November 2023
Essex Sunday Junior Trophy - 2nd Round
Prospect Protege
1-3
Manford Way
Sun 12th November 2023
Sun 5th November 2023
Division Four
Colebrook Royals Reserves
P-P
Prospect Protege
Sun 22nd October 2023
Sun 15th October 2023
Trophyland Cup - 1st Round
Colebrook Royals Reserves
J.Meakin
J.Minganu
J.Meakin
J.Minganu
2-0
Prospect Protege